Uczę obcokrajowców języka polskiego od podstaw, tzn. jako drugiego i obcego.

Ale przygotowuję również uczniów kształcących się w języku polskim do egzaminów z języka polskiego, certyfikatów czy innego rodzaju testów. Jeżeli coś jest niezrozumiałe wytłumaczę, podam przykłady czy pomogę w odnajdywaniu źródeł, do których czasem trzeba zerknąć.

Moje doświadczenia z pracy w Czeskim Radiu pomogą również podczas tworzenia wypracowań stylistycznych, tzn. piszesz sam, ja tylko sprawdzam, podpowiadam, daję wskazówki i rady.

Uczę też dzieci i młodzież, które mieszkają za granicą a ich rodzice nie chcą, by kontakt z językiem przodków był możliwy i podtrzymywany. Nauka formą zabawy, ćwiczeń i zabaw.

Na co dzień uczę w Ostrawie, ale również online za pośrednictwem Zoom’a czy innego komunikatora.

Wystarczy tylko wejść w darmowy system rezerwacji: https://lektorpl.simplybook.it/v2/, wybrać odpowiedni dla siebie czy dziecka termin i wpisać swoje dane. Które wg GDPR nigdzie nie będą rozpowszechniane, służą jedynie jako dane kontaktowe z lektorem/nauczycielem.

Cena za lekcje zależy od frekwencji, poziomu językowego i treści lekcji.

Istnieje również możliwość, by umówić się na lekcję telefonicznie lub za pośrednictwa maila czy formularza kontaktowego.

Zapraszam na lekcje!